Author: b***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
顏色: 灰色
Price: NT$2,445
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2407310013801134 |
Author: b***1
Date:
Review: Good
顏色: 灰色
Author: a***8
Date:
Review: 不好電量很快就沒電了
顏色: 灰色
Author: g***6
Date:
Review: A beautiful tablet working well and really 128 gb rom. recommend to everyone...thanks Shein it's a legit one
顏色: 灰色
Author: d***9
Date:
Review: جميل جدا جدا جدا جدا جدا
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.